Dom Bytnica
Bytnica, lubuskie
- 342 000 zł
- 180 m²
- 1 900 zł/m²
Katarzyna Odasz
Skontaktuj się
Dom Bytnica
Bytnica, lubuskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Dom Bytnica
Zaktualizowane: 12 maja 2026
342 000 zł 180 m² 1 900 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
dom wolnostojący
6
3 200 m²
-
1936
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
6Powierzchnia działki:
3 200 m²Miejsce postojowe:
-Rok budowy:
1936Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 342 000 zł (1 900 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 180 m², 6 pokoi, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1936
- materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: dachówka cementowa
- okna: plastikowe
- Działka: 3 200 m²
- kształt: trapez; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
- Wyposażenie: dom umeblowany
- Kuchnia: oddzielna, z oknem
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: prąd; ogrzewanie: węglowe, drewno
- Źródło: biuro nieruchomości: ZACHÓD Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 2410560
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Bytnica, krośnieński, lubuskie
- Otoczenie: ruchliwa ulica, teren wiejski, las, łąka
- W pobliżu: przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
OBNIŻAMYV CENĘ O 40.0000ZŁ!
Na sprzedaż przedwojenny, dwu-kondygnacyjny, wolnostojący dom wraz z budynkami gospodarczymi na dużej działce nr 43/4 o powierzchni 1800m2 oraz niezabudowanej, przylegającej działki nr 43/3 o pow.1400m2.
W domu wymieniono okna na PCV, zamontowano rolety zewnętrzne, dokonano częściowej modernizacji parteru domu wraz ze zmianą układu pomieszczeń. (...)